Wczytuję dane...

W męskim świecie – gadżety erotyczne dla mężczyzn

Sklepy zwykle słyną z reklamowania gadżetów dla kobiet, wibrator to podstawowy produkt, który znajdziemy w każdym sex shopie. Ale nie zapominajmy o mężczyznach, oni też mają swoje potrzeby i chcą testować nowe gadżety erotyczne. Masturbacja urozmaicona nowym gadżetem może przynieść o wiele więcej przyjemności, inną zaletą jest także lepsze poznanie swojego ciała i potrzeb. Warto więc zagłębić się w produkty erotyczne przeznaczone dla panów i sprawdzić co może sprawić im przyjemność i urozmaicić zabawy w pojedynkę. Od czego zacząć? Wybierzmy na początek gadżet, który nas zainteresuje i zaciekawi, odkrywanie jego nowych zastosowań może okazać się ciekawą przygodą. Przygotowaliśmy kilka propozycji gadżetów, które z pewnością zapewnią wiele przyjemności.


Masturbatory

Wybór masturbatorów dla panów jest ogromny. Dostępne są modele miękkie, twarde, z wibracjami, w postaci nakładek, a także wiele innych. Dużo masturbatorów posiada możliwość zamontowania ich na ścianie, na ramie łóżka czy w innym miejscu, które nas interesuje. Masturbator można używać także wspólnie z partnerem, jeżeli czujemy się pewnie w takich zabawach, druga osoba można go przytrzymać, takie eksperymenty w parze sprawiają, że te same zabawy przynoszą inne odczucia.


masturbator

masturbator

masturbator


Gadżety analne

Panowie coraz częściej i chętniej sięgają po gadżety do zabaw analnych. Zarówno męskie jak i damskie odbyty posiadają bardzo wrażliwą strefę erogenną, stymulowanie odbytu w odpowiedni sposób daje wiele przyjemności, co docenia coraz więcej osób. Temat zabaw analnych często jest jeszcze traktowany jako tabu, wielu mężczyzn heteroseksualnych obawia się sięgać po takie zabawki, warto jednak spróbować i przekonać się jak reaguje nasze ciało na nowe doznania.


Wśród gadżetów analnych znaleźć można wtyczki, masażery, koraliki czy dilda analne. Na początku warto wybrać gadżety o mniejszych rozmiarach aby przyzwyczaić odbyt do nowego, obcego przedmiotu. W trakcie zabaw analnych pomocne będą również wszelkie żele i nawilżacze, które ułatwią wprowadzenie gadżetu. Zabawki analne możemy stosować bez obaw, mają one specjalne kształty przystosowane do naszej anatomii i są całkowicie bezpieczne dla zdrowia.


wtyczka analna


Jednym z ciekawszych gadżetów jest stymulator prostaty, który ma dodatkowy plus, jest korzystny dla zdrowia. Stymulator prostaty jak sama nazwa wskazuje stymuluje prostatę, zabieg ten daje dużo przyjemności i wielu mężczyzn doprowadza do orgazmu.


stymulator prostaty