Wczytuję dane...

Gadżet erotyczny jako pomysł na prezent

Gadżety erotyczne nie są popularnymi prezentami. Wynika to oczywiście z faktu, że często stanowią one temat tabu. Okazji do wręczania upominków tego typu przecież nie brakuje – Dzień Mężczyzny, Dzień Kobiety, Walentynki to wszystko święta, z okazji których możemy ukochaną osobę obdarować gadżetem erotycznym. Jeśli jednak wiemy, że nasza partnerka lub partnera absolutnie są przeciwni akcesoriom tego typu, nie powinniśmy brać pod uwagi ich kupowania jako upominku. Zachęcamy do zapoznania się z kilkoma radami związanymi z wybieraniem gadżetów erotycznych jako prezentów.

Jak dowiedzieć się, który prezent będzie trafiony?

Najprościej jest oczywiście porozmawiać. Jednakże nie należy tego robić tydzień przed Walentynkami, ponieważ nasze intencje będą wtedy bardzo łatwe do odgadnięcia. Jeśli chcemy zrobić ukochanej osobie niespodziankę, nie zadawajmy pytania o prezent wprost. Niech rozmowa o gadżecie erotycznym będzie możliwie jak najbardziej naturalna – wtedy istnieje szansa, że nasza partnerka/partner zapomni, że w ogóle ją odbywała. Pozwoli to na przygotowanie zupełnej niespodzianki.  Jeśli jednak nasz partnerka lub partnerka ma już pokaźną kolekcję gadżetów erotycznych, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zapytać wprost, czy jest coś, o czym marzy, coś co pozwoli uzupełnić erotyczny arsenał. Ukochana osoba z pewnością się nie obrazi.

Prezent jest przede wszystkim dla adresata


Przy wyborze każdego prezentu, nie tylko erotycznego, trzeba myśleć przede wszystkim o adresacie. Upominek, który tak naprawdę usatysfakcjonuje tylko nas jest objawem egoizmu. Jednakże, jak fani gadżetów dobrze wiedzą, część akcesoriów erotycznych to zabawki dostarczające mocne doznania jednocześnie paniom i panom. Jeśli mamy pewność, że osobę, którą chcemy obdarować, zadowoli jeden z takich gadżetów, jak najbardziej możemy go kupić. Wybór prezentu dla par będzie bardzo dobrze odebrane szczególnie podczas Walentynek. Pamiętajmy jednak, że preferencje drugiej osoby są podstawą udanego prezentu. Pomysłów na udane prezenty dla dwojga są dziesiątki. W tej roli świetnie spisze się nakładka na penisa,

Nakładki na penisa


Stopień erotycznego wtajemniczenia


Poziom zaawansowania dotyczący zabaw erotycznych to bardzo ważny czynnik przy wyborze prezentu. Trzeba doskonale znać preferencje seksualne partnera. Jeśli, przykładowo, nasza ukochana nie lubi zabaw analnych, kupno korków czy wtyczek to nie najlepszy pomysł. Dla początkujących osób warto wybrać prezenty mniej inwazyjne takie jak różnego rodzaju żele i olejki czy kulki gejszy. W przypadku gdy adresat prezentu przygotowany jest na wszystko, mamy bardzo szerokie pole do popisu. Możemy zdecydować się na odważny prezenty takie jak wibratory realistyczne które zgodnie z nazwą imitują możliwie jak najwierniej męskiego członka.

wibratory realistyczne