Wczytuję dane...

Wtyczki analne, koraliki, stymulatory prostaty - poznaj gadżety analne

Wtyczki analne, koraliki, stymulatory prostaty - poznaj gadżety analne

Wtyczki, korki, koraliki, a może wibratory analne? Co wybrać, żeby doznać maksymalnej przyjemności? Wszystko zależy od naszych upodobań i tego, czego oczekujemy po danym gadżecie erotycznym. Dlatego przedstawimy i opiszemy dokładnie wszystkie gadżety do zabaw analnych, aby ułatwić wam ten wybór. Sprawdźcie, jakie zabawki możecie wybrać i do czego służą.

Wtyczka analna

Zacznijmy od wtyczek nazywanych również zatyczkami czy korkami. Wtyczka analna ma specjalny kształt, który dopasowuje się do odbytu- wąska u góry rozszerza się ku podstawie. Zwężenie, znajdujące się między grubszą częścią klina, a jego spłaszczonym końcem, ma za zadanie utrzymać zatyczkę w odbycie i zapobiec jej wysuwaniu się. Odpowiednia długość, jak i gładka powierzchnia zostały dopasowane tak, aby nie uszkodzić odbytnicy, dlatego przy właściwym stosowaniu, jest ona zupełnie bezpieczna. Jak działa zatyczka i dlaczego dostarcza nam przyjemności? Po wprowadzeniu wtyczki do odbytu stymulowane są zakończenia nerwowe, które znajdują się w jego okolicach, dzięki czemu doznajemy przyjemnych odczuć. Wtyczki możemy wykorzystywać w trakcie intymnych zabaw lub nosić je wsadzone w odbyt w trakcie dnia- wszystko zależy od tego, na co mamy ochotę. Ze względu na odpowiedni kształt, który utrzymuje ją w jednym miejscu, wtyczka może być umieszczona w odbycie nawet przez cały dzień. Aby czerpać przyjemność z tego gadżetu na początek należy wybrać rozmiar wtyczki, który będzie dla nas optymalny- ważne jest, abyśmy nie odczuwali bólu czy dyskomfortu. Ze względu na budowę anatomiczną odbytu, wtyczka nie powinna przekraczać długości 12 centymetrów. Optymalna długość to 9-12 centymetrów. Jeśli chodzi o średnicę początkującym poleca się wtyczki 2-2,5 centymetrowe. Bardziej zaawansowani mogą pozwolić sobie na średnicę nieco większą, 3-4 centymetry. Jak najbardziej! Należy wspomnieć o tym, że wtyczka ma także działania zdrowotne, szczególnie w przypadku panów. Stymuluje gruczoł prostaty, co pomaga utrzymać go w dobrym zdrowiu.

wtyczka analna

Koraliki analne

Kolejny gadżet erotyczny, który warto poznać to koraliki analne. Wyglądem przypomina sznur korali, zwykle składa się z kilku kulek, w zależności od modelu koraliki mogą być takiej samej wielkości lub też mogą być ułożone od najmniejszego do największego. Zakończenie koralików posiada pętle, dzięki której koraliki możemy wyjąć w dowolnym momencie. Jak działają koraliki? Odczuwamy przyjemności kiedy korale przeciągane są przez zwieracz odbytu, przyjemność sprawia także samo umieszczenie ich w odbycie. Zwykle aby zwiększyć doznania kulki wyciągane są z odbytu w trakcie orgazmu. Wybrać można także koraliki analne z wibracjami, zapewnią one niezapomniane przeżycia. Jakie koraliki wybierać? Powinniśmy decydować się na te porządnie wykonane z pewnych źródeł. Wsadzanie do odbytu produktów do tego nieprzeznaczonych, bądź źle wykonanych może być niebezpieczne dla naszego zdrowia. Należy zwrócić uwagę z jakiego materiału wykonany został produkt i czy jest solidny.

koraliki analne

Dildo, wibrator i stymulator prostaty

Do stymulacji odbytu powinniśmy wybrać specjalnie przeznaczone do tego dildo, wibratory lub stymulatory, dlaczego? Ponieważ mają one wielkość dostosowaną do naszego odbytu, co pozwoli nam na bezpieczną zabawę. Czym różni się dildo od wibratora? Dildo nie posiada mechanizmu wibrującego, dla jednych może być to zaletą, dla innych minusem. Wszystko zależy od doznań, które chcemy uzyskać, ale zarówno dildo, jak i wibrator analny dostarczą nam wiele przyjemności. Dildo analne zwykle ma spłaszczoną podstawę w formie pętli. W trakcie używania pozostaje ona na zewnątrz odbytu, co umożliwia nam wyciągnięcie zabawki w dowolnym momencie. Jaki rozmiar wybrać? Dildo analne powinno być zdecydowanie mniejsze od klasycznego waginalnego. Jak pisaliśmy wcześniej, bezpieczna długość wprowadzana do odbytu to 12 centymetrów, w związku z tym nie powinniśmy wybierać zabawek o większej długości. Wibrator analny także posiada podstawę, która dzięki odpowiedniej budowie nie wchłonie wibratora do odbytu. W odróżnieniu od zwykłego wibratora waginalnego, wibrator analny jest o wiele mniejszy i posiada mniejsze wibracje, które dostosowane są do możliwości naszego delikatnego anusa. Niektóre wibratory i dilda analne wyposażone są w specjalne wypustki, które umożliwiają stymulację i masaż prostaty. Takie gadżety nazywamy masażerami lub stymulatorami prostaty. Stymulator prostaty to gadżet analny przeznaczony dla mężczyzn. Jego kształt doskonale odpowiada anatomii męskiego ciała. Składa się z krótkiej wtyczki analnej połączonej z urządzeniem masującym, które ma za zadanie stymulować gruczoł prostaty. Masaż prostaty służy do zwiększenia doznań seksualnych mężczyzn. Istnieje wiele różnych pozycji, w których używać można tego gadżetu. Doskonale sprawdza się również w połączeniu z innymi akcesoriami. Przy pierwszym użyciu stymulatora powinieneś położyć się wygodnie na łóżku i przysunąć swoje kolana jak najbliżej klatki piersiowej. Ciekawostkę może stanowić fakt, że masaż analny często wykorzystywany jest również w medycynie w celu zmniejszenia poziomu toksyn w gruczole prostaty oraz poprawy przepływu krwi.

stymulator prostaty