Wczytuję dane...

Nakładka czy ring na penisa? – powiększ i wydłuż swoje doznania

Nakładki na penisa

Nakładki na penisa zwykle wykonywane są z silikonowego lub żelowego materiału. Niektóre posiadają dodatkowe wypustki aby zwiększyć doznania partnerki. Na rynku dostępne są różne rozmiary i kształty, wszystko zależy od tego jakiej przyjemności szukamy. Nakładka może wydłużyć penisa nawet o kilka centymetrów, dzięki temu partnerka więcej odczuwa. Co ciekawe może ona również służyć jako prezerwatywa, dla większego bezpieczeństwa zalecane jest jednak nałożenie dodatkowo prezerwatywy na nakładkę. Nie trzeba obawiać się o jej rozmiar ponieważ wykonane są tak aby dopasowały się do każdego penisa. Należy również wspomnieć, że niektóre nakładki są tak skontrowane, że posiadają również ring. Nakładka na penisa jest wielokrotnego użytku, wystarczy umyć ją pod bieżącą wodą mydłem.

Nakładka z ringiem na penisa – łączy ze sobą nakładkę i ring. Powiększa penisa, a przy tym utrzymuje dłużej erekcje. Ring także utrzymuje nakładkę, dzięki czemu nie musimy obawiać się, że się zsunie.

Nakładka na penisa samurai

Nakładka z serii Power Stud – ta przedłużka pozwala powiększyć penisa nawet o 5 cm, jeśli chcecie zapewnić partnerce mocne doznania, płynące nie tylko z długości ale licznych wypustek i kolcy będzie ona odpowiednia. Łączna długość nakładki to 15,5 cm, każda kobieta będzie zadowolona z zabawy z użyciem takiego gadżetu.

przedłużka smoke

Przedłużka w rozmiarze XXL – ta nakładka jest bardzo ciekawym rozwiązaniem gdyż możemy dopasować ją dokładnie do naszych rozmiarów. Wystarczy ją obciąć. Wykonana jest z cyberskóry i w dotyku przypomina prawdziwą skórę. Posiada dużą główkę stymulującą dodatkowo partnerkę, a łączna długość tego gadżetu wynosi 22 cm.

 

nakładka xxl

Ring na penisa

Ring na penisa może znacznie podnieść jakość życia seksualnego. Wiele mężczyzn skarży się na problemy z erekcją lub też na przedwczesne wytryski, ta zabawka może pomóc rozwiązać ten problem. Pierścień uciska penisa, co zatrzymuje krew w penisie na dłuższy czas i przeciwdziała jej odpływaniu. Zabieg ten powoduje, że erekcja trwa dłużej i jest mocniejsza. Są dwa sposoby używania tego gadżetu, możemy założyć go przed wzwodem przekładając go przez penisa i jądra, lub też w trakcie wzwodu zakładając jedynie na penisa. Na początek lepiej spróbować drugą metodę, przekładanie przez jądra zalecane jest dla osób, które miały już do czynienia z ringiem. Dlaczego? Ponieważ w trakcie wzwodu nie zdejmiemy ringu, który przełożony został przez jądra, warto najpierw się upewnić, że nie będziemy odczuwali dyskomfortu przy zastosowaniu konkretnego modelu. Jeśli chodzi o model, znowu mamy bardzo duży wybór różnych ringów. Większość wykonywana jest z rozciągliwych i silikonowych materiałów. Tak samo jak w przypadku nakładki są wielokrotnego użycia i łatwo możemy je wyczyścić. Dostępne są również wersje wibrujące. Używając ringów na penisa powinniśmy przestrzegać kilku zasad bezpieczeństwa. Jednorazowo nie powinniśmy używać ringu dłużej niż pół godziny, zalecane są min godzinne przerwy między użyciami. Przy pierwszym użyciu najlepiej nie przekraczać czasu 10 minut. Jeżeli odczuwamy drętwienie penisa, bądź czujemy się osłabieni należy zaprzestać używania ringu. Produktu tego nie powinny używać osoby z chorobami serca oraz cukrzycą.

Erekcyjny ring na penisa Maximum Metal – wykonany jest z metalowych kulek, które znajdują się w silikonie. Jest elastyczny i dostosowuje się do każdego penisa, a jego kulki dodatkowo pobudzają partnerkę.

metalowy ring kulki

Ring erekcyjny x 4 – ten ring zapewnia dużo mocniejsze doznania, ze względu na to, że jest poczwórny. Skutecznie poprawia erekcję, a także zapewnia mocne doznania.

ring poczwórny

Vibro Ring - ten ring erekcyjny z wibratorem jest na pewno idealny dla kobiet, które uwielbiają stymulację łechtaczki delikatnymi wibracjami. Dodatkowa zaleta to liczne wypustki - kolce które stymulują w trakcie wspólnej zabawy.

vibro ring

Łańcuszek z zaciskami i ringami na penisa – to już wersja dla bardziej zaawansowanych. Ring jest metalowy i połączony jest łańcuszkami w taki sposób, że możemy również zaciskać sutki. Tutaj należy pamiętać, że ring, który przełożymy przez jądra nie może zostać ściągnięty w trakcie erekcji, więc należy obchodzić się bardzo ostrożnie z tym gadżetem.

zaciski erekcyjne

Jak widać wybór ringów na penisa i nakładek na penisa jest ogromny. Każdy znajdzie coś dla siebie i na pewno będzie cieszył się wspaniałym seksem. Nie ma co ukrywać, że penis większy o kilka centymetrów albo dłuższy wzwód podniesie samoocenę panów i zapewni cudowne doświadczenia paniom. Warto jednak pamiętać, że gadżety te mają za zadanie urozmaicić wspólne zabawy i zapewnić przyjemność, a nie zastąpić partnera. Bawmy się więc nimi rozważnie.

Więcej ciekawych informacji na temat produktów dostępnych w sklepie znaleźć można na kanale You Tube, zachęcamy do zapoznania się z nakładką Mega Dick Sleeve i ringiem Power Stretchy.