Wczytuję dane...
Paczkomaty

Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych, służący do odbierania paczek 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Osoba robiąca zakupy w naszym sklepie po zamówieniu przesyłki do Paczkomatu InPost - otrzyma SMS i e-mail z kodem odbioru. Aby odebrać przesyłkę wystarczy wpisać na panelu Paczkomatu InPost numer telefonu komórkowego oraz otrzymany kod odbioru, a skrytka z oczekiwaną przesyłką otworzy się.

W ciągu 2 dni roboczych od momentu nadania paczki, przesyłka znajdzie się w paczkomacie. Odbiór paczki jest możliwy o dowolnej porze dnia czy nocy.

Jeśli Klient nie odbierze przesyłki w ciągu 3 dni, zostanie ona przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. O adresie, pod którym paczka będzie czekać do odbioru Klient zostanie poinformowany SMS-em i e-mailem. W przypadku nieodebrania przesyłki w ciągu 14 dni od momentu doręczenia jej do Paczkomatu InPost, InPost zwróci przesyłkę Nadawcy na jego koszt, pobierając opłatę równą kwocie nadania tej przesyłki.

Paczkomaty to szybki i wygodny sposób na zakupy internetowe, nasz SexShop dokłada wszelkich starań aby spełnić Państwa oczekiwania i dostosować się do potrzeb, dlatego też proponujemy różne opcje dostawy.

1. Załóż konto na paczkomaty.pl

Załóż konto na https://inpost.pl/ , a Twój adres e-mail będzie rozpoznawalny na stronach sklepów oferujących opcję wysyłki do Paczkomatów InPost. Otrzymasz również dostęp do Managera Paczek, który umożliwia nadawanie i śledzenie przesyłek.

2. Dokonaj zakupu w naszym sklepie

Kupując w naszym sklepie internetowym  wybierz Paczkomaty InPost, jako formę dostawy.
Przygotujemy paczkę i przekażemy ją firmie InPost, która jak najszybciej dostarczy przesyłkę do wskazanego przez Ciebie Paczkomatu InPost.

3. Monitoruj paczkę

Możesz monitorować wszystkie zamówione przez Ciebie paczki za pomocą funkcji śledzenia na stronie www.paczkomaty.pl oraz dzięki aplikacji Manager Paczek.

 

4. Odbierz SMS/e-mail o dostarczonej paczce

Maksymalnie do 2 dni roboczych paczka zostanie dostarczona do wybranego przez Ciebie Paczkomatu InPost. Gdy paczka znajdzie się w skrytce natychmiast powiadomimy Cię o tym, wysyłając SMS i e-mail z kodem odbioru.

5. Odbierz paczkę z Paczkomatu InPost

Wprowadź na ekranie Paczkomatu InPost swój numer telefonu i kod odbioru, a skrytka z Twoją paczką otworzy się.

Na odebranie paczki masz 3 dni. Po 2 dniach otrzymasz ponowne przypomnienie SMS-em/ e-mailem o odbiorze paczki. Po 3 dniach paczka zostanie przekazana do Oddziału InPost. Po 14 dniach od momentu dostarczeniu paczki do Paczkomatu InPost przesyłka zostanie odesłana z powrotem do nadawcy.