Wczytuję dane...

Kulki gejszy – jakie wybrać

Kulki gejszy to produkt, który interesuje wiele kobiet, zapewniają one ciekawe odczucia, a także pomagają w ćwiczeniu mięśni Kegla. Kulki gejszy mogą świetnie się sprawdzić, jeśli już wiemy co lubimy bez problemu wybierzemy odpowiednie, możemy zdecydować się na ciekawe wzory i kształty i wybrać taki, który sprawi nam najwięcej radości. Jeśli jednak jeszcze nigdy nie korzystaliśmy z takiego gadżetu warto przeczytać ten poradnik i na podstawie kilku informacji dopasować kulki gejszy.

Kulki gejszy

Rozmiar - małe czy duże kulki gejszy wybrać?

Przy wyborze gadżetów erotycznych często pojawia się pytanie o rozmiar. Osoby początkujące zwykle sięgają po mniejsze rozmiary wibratorów. Natomiast jeśli chodzi o kulki gejszy sprawa wygląda trochę inaczej. Początkujące osoby powinny sięgnąć po większe rozmiar mniej więcej od 3cm – 3,8cm. Dlaczego? Ponieważ mięśnie Kegla są jeszcze nie wyćwiczone i łatwiej będzie utrzymać większą kulkę w pochwie. Rozmiary kulek gejszy są dostosowane do naszej anatomii więc nie powinno być większego problemu z ich włożeniem czy wyjęciem. Panie, które mają bardzo wąską pochwę lub trudności z wsadzeniem większego gadżetu mogą spróbować mniejszych rozmiarów. Mniejsze rozmiary odpowiednie będą także dla kobiet, które już od dłuższego czasu trenują z kulkami gejszy, łatwiejsze będzie dla nich złapanie i utrzymanie mniejszej kulki w pochwie za pomocą mięśni Kegla.

Ilość – jedna czy dwie kulki gejszy?

Kolejne pytanie, które się nasuwa to jaki wybrać model kulek gejszy, z jedną czy z dwoma kulkami? Po pojedyncze kulki mogą sięgnąć początkujące panie, które jeszcze nie wiedzą, czy zabawka ta przypadnie im do gustu. Kulki te są również przeznaczone dla pań mających problemy z opadaniem narządów wewnętrznych, małą i ciasną pochwą, a także dla osób o drobnej budowie ciała. Modele z dwoma kulkami mogą stosować panie o normalnej budowie ciała, są one bezpieczne i łatwe w użyciu.

 

kulki gejszy

kulki gejszy

Waga – kulki gejszy powinny być lekkie czy ciężkie?

Oczywiście na początku powinnyśmy sięgnąć po lekkie kulki, utrzymanie tych ciężkich może stanowić problem przy niewyćwiczonych mięśniach Kegla. Kulki dla początkujących powinny ważyć nie więcej niż 60 g. Na początek można wybrać lżejsze kulki pojedyncze, a następnie przejść do podwójnych, lub też sięgnąć po cięższą kulkę pojedynczą. Istnieją także modele, które można uzupełniać o dodatkowe kulki. Im bardziej wyćwiczone mięśnie Kegla tym większy ciężar utrzymają.

kulki gejszy

Co jeszcze jest ważne?

Bardzo istotny jest wybór lubrykanta, który będziemy używać, powinien być to lubrykant na bazie wody. Kulki gejszy wykonane z silikonu mogą zostać uszkodzone przez lubrykant na bazie silikonu. Oczywiście ważny jest materiał z jakiego wykonane zostały kulki, musi być bezpieczny dla zdrowia. Należy zwrócić również uwagę na sznureczek, również powinien być wykonany z medycznego materiału aby nie gromadził bakterii.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – kulki gejszy sklep. Mamy nadzieję, że ułatwiliśmy wybór odpowiedniego gadżetu.