Wczytuję dane...

Lalka miłości – gadżet, który warto poznać


Lalka miłości to gadżet erotyczny, do którego wiele osób podchodzi dość sceptycznie. Zwykle kupowana jest jako żartobliwy prezent na urodziny, wieczory panieńskie czy kawalerskie. Lalka miłości jest w stanie zapewnić wiele wspaniałych uniesień samotnym osobom, sprawdzi się także w czasie wspólnych igraszek. Jeśli lubimy eksperymentować warto wziąć pod uwagę taką dmuchaną lalkę.


W sypialni często pojawiają się różnorodne wibratory, kulki gejszy, nakładki na penisa, wtyczki analne, dilda itp. Wybór akcesoriów erotycznych jest ogromny, możemy w nich przebierać i testować nowe rzeczy. Gadżet erotyczny jakim jest lalka miłości raczej rzadko znajdziemy w sypialni, jest to raczej produkt, który sprawdza się jako zabawny prezent. A gdyby tak jednak skorzystać z przyjemności, które zapewni nam dmuchana lalka? Opowiemy trochę więcej o tym ciekawym produkcie.


Zacznijmy od tego, że lalka miłości dostępna jest zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Możemy wybrać odpowiadający nam kolor włosów czy skóry. Lalki dla pań wyposażone są w stojące penisy bez przerwy gotowe do działania. W każdym momencie można skorzystać z dmuchanej lalki i zaspokoić swoje pragnienia. Lalki dla mężczyzn zwykle posiadają 3 otworki, panowie mogą wykorzystać każdy, na który mają ochotę. Dostępne są lalki w różnych wersjach cenowych, znajdziemy już takie w cenie około 40 zł, znajdziemy też takie, które mają dużo więcej funkcji i wahają się w okolicy 200 zł. Dla amatorów dużych kształtów dostępna również puszysta lalka Bety.


Lalka miłości dla kobiet GORGEOUS

Wzorowana jest na aktorze porno, który z pewnością zachwyci nie jedną panią. Wykonany z bezpiecznego materiału, uwaga – świeci w ciemności.

 

lalka miłości


Lalka miłości Brandy Big Boob

Pięknie odwzorowana lalka z twarzą 3d. Lalka wykonana jest z bezpiecznego i przyjemnego materiału. Posiada 3 otworki, z których korzystać można do woli. Jaka jest jej zaleta? Nie marudzi i zawsze jest chętna.

 

lalka miłości