Wczytuję dane...

Kobiecy orgazm - łechtaczka jest penisem

Kobiecy orgazm - łechtaczka jest penisem

Badania naukowe przeprowadzone na dużej grupie kobiet dowodzą, iż tylko 30% z nich osiąga orgazm pochwowy.

Dlaczego? Główną przyczyną jest to, że odpowiednikiem męskiego penisa jest łechtaczka.

To właśnie pobudzając ją najłatwiej doprowadzisz kobietę do orgazmu.

Można to zrobić na wiele sposobów, pobudzając ją językiem, palcami lub specjalnie do tego stworzonym gadżetem erotycznym.

Pamiętaj przy tym żeby zapewnić odpowiednie nawilżenie. Grę wstępną bez gadżetów można rozpocząć od masowania łechtaczki palcami wcześniej zwilżając ją lubrykantem.

Polecamy żele na bazie wody, w większości mają one obojętne dla tego delikatnego fragmentu ciała PH.

żele nawilżająceOczywiście oprócz tak zwanej palcówki i uwielbianego przez większość Pań seksu oralnego czyli popularnej minetki jest cała gama gadżetów erotycznych, które stymulują łechtaczkę jak też wielozadaniowe zabawki erotyczne uderzające w różne nuty w tym samym czasie.

Wśród najbardziej docenianych stymulatorów znajdują się różnego rodzaju wibratory z króliczkiem i innymi wypustkami stymulującymi w kształcie różnych zwierzątek. Wibracja o różnej sile oraz w różnych specjalnie skomponowanych programach połączona z rotacją główki, która także może wibrować i pulsować prowadzi wprost do osiągnięcia intensywnych i wielokrotnych orgazmów. Ta wielokrotność to coś czego większość Panów wam drogie Panie zazdrości ....

wibratory z kóliczkiem

Pewnego rodzaju nowością są stymulatory które zamiast wibrować posiadają mechanizm ssący. Tego typu gadżety obejmując swoją końcówką łechtaczkę w różnym rytmie i różnej sile ssą ją niczym wytrawny kochanek. Należy przy tym pamiętać żeby użyć żeli nawilżających dzięki którym masturbacja będzie jeszcze bardziej przyjemna i intensywna.

Pamiętajmy także o stymulatorach w kształcie mikrofonu, charakteryzują się one silnymi wibracjami kulki, która osadzona została na giętkiej - elastycznej nóżce. Tego rodzaju wibratory przeznaczone są pobudzanie zewnętrznych stref erogennych - głównie łechtaczki. Można za ich pomocą stymulować także okolice piersi, brzucha, pleców i innych miejsc pobudzenie których sprawi przyjemność.

wibrator mikrofon

Niezależnie od sposobu i metody życzymy wszystkim niezapomnianych intensywnych orgazmów oraz udanego życia erotycznego na najwyższym możliwym poziomie.

filemona

serduszka